Pati Haber
14 Kasım 2016 ( 43 izlenme )
Reklamlar

TagsKedicik Arkadaşlarından Geri kalmıştı.. Arkadaşları Gözden kayboldu.. Kedicikte orada duran adama izleyin Nasıl Arkadaşlarının ne tarafa gittiğini soruyor adam ve kedi ne yapıyor Güvenlik Kamerasına yansıyan Bu İlginç görüntüler..  En Çok izlenenler arasında.. 
http://patitube.com/yol-tarifi-soran-kedi-paylasim-rekoru-kiriyor-2


Yol Kenarında Ölümü Beklerken İzleyin Nasıl bir Mucize Oluyor.. 
http://patitube.com/yolun-kenarinda-olumu-beklerken-iyi-insanlar-sayesinde-hayata-yeniden-dondu-1


Ormanda hastalıktan Açlıktan Yılan Artık Sıcak bir yuva için Sahiplenilmek İsteyen Pati dostumuzun Orman Beslemesine Katılan Arkadaşlardan Sibel Arın Sezer Arkadaşımızın Arabasına Israrla binmek istemesi Resmen Benide götürün dediği Görüntüler.. Bu görüntüler sonrasında Haberlere Çıktı Ve Yanlış hatırlamıyorsam Sahiplenildi.. 
http://patitube.com/yuva-sahibi-olmaya-calisan-kopek-israrla-arabaya-binmek-istedi-2


Kromozom bozukluğuyla doğan bu şeker kedinin Burun Kemiği Yok Ama Dünyada Fenomen Oldu.. 
http://patitube.com/yuzunden-dolayi-kimsenin-istemedigi-mondy-kedicik-1


Aylardır bir Lokma Yiyecek Arıyordu O kadar açtıki sonunda bir insan ona et verdi Öyle Mutluyduki Eti yerken Kuyruğunu sallayarak Eti VEren İnsana Teşekkür Ediyordu.. Ama oda Ne birden Nefes alamamaya Ağzından  sıvı gelmeye başladı.. Çünkü Et zehirliydi Kalp atışları hızlandı vucudu Kasılmaya başladı.. Ölüm yaklaşıyordu Oysa o sadece Yaşamak istiyordu Kimseye zararı Yoktu.. kendini Yeşillik alana zor attı Ölümü bekliyordu Bundan Sonrası Tam bir Mucize Videoyu İzleyin..
http://patitube.com/zehirlenen-kopegin-kurtarilmasi-gozleriniz-yasaracak-neyseki-kurtulmus-1Adam Kaybolmuş Yavru bir Fil görüyor Ve Filin Belkide ilk kez gördüğü İnsana TEPKİSİ İnanılmaz..
http://patitube.com/adam-kaybolmus-yavru-bir-fili-goruyor-yanina-yaklastiginda-filin-tepkisi-ise-inanilmazMuhteşem bir Dostluk.. Ceylan Ormanda yaşıyor Ve Kadın Çağırdığında Koşa Koşa Geliyor Evin Salonuna kadar girip Yemegini yeyip gidiyor Aynı Masallardaki gibi.. Burada yaşamak istermiydiniz ?
http://patitube.com/ormanda-yasayan-ceylan-her-gun-kahvaltiya-bu-eve-geliyor-bu-nasil-guzel-bir-dostlukturAhırdaki Buzagayı En Saf Sevgi İle Evin İçine Salona Alan Minnoş Kız.. Tapi Anne Eve gelince gördüğüne inanamıyor ve o görüntüleri videoya çekip Nete yükleyince İzlenme Rekorları kırıyor.. Buzagıda Kızın Saf sevgisini Anlamış gibi Kıza Kendini nasılda sevdiriyor :)
http://patitube.com/annesinden-habersiz-buzagiyi-eve-alan-minnos-kiz-anne-eve-gelince-sasiriyor-tapiSahibi Köpeği parka Getirdi.. Köpek Çılgınlar gibi Koştu oynadı gününü gün Etti.. Eve Dönme vakti geldiğinde Aynı Çocuklar gibi Köpek Israrla gitmemek için Her şeyi yaptı Çok Komik Görüntüler.. Çocuklardan farksızlar ya Eminim sizin Patili Çocuklarda böyledir :)
http://patitube.com/parktan-ayrilmak-istemeyen-kopegin-komik-halleri-gitmem-allah-gitmem-diyor


Sokaklarda dövülen tekmelenen Taşlanan yavru Köpeğin Sevgiye Verdiği İLK Tepki.. Hala Sevgi dolu patisini uzatıyor.. Bu videodan Sonra insanlığımdan UTANDIM.. Bu garipi bu hale getirenlerin ALLAH belasını versin..
http://patitube.com/yillardir-dovulen-yavru-kopekle-ilk-iletisim-goz-yasartti


Yavruları Ölen ANNE Köpeğin Feryadı Görenlerdi Duygulandırdı..
http://patitube.com/yavrulari-olen-kopek-dayanamadi-agladi


Yeni Doğmuş Kedi Şırınga İle Nasıl Beslenir..
http://patitube.com/yeni-dogmus-kedi-siringa-ile-nasil-beslenir


Aslında O hala yaşıyor Ve Tedavi Süresi Bittiğinde orataya Nasıl bir şey çıkıyor Mucize gibi Her zaman Umut vardır..
http://patitube.com/mucizeye-inanirmisiniz-aslinda-o-nefes-alan-bir-kopekHayatlarında İLK KEZ Yatak Gören SOKAK KÖPEKLERİNİN Yürek Yakan Tepkisi.. Alışmışlar Taşta toprak yatmaya Yumuşak bir yatak görünce izleyin ne yapıyorlar..
http://patitube.com/hayatlarinda-ilk-kez-yatakta-yatan-sokak-kopekleri


Birisinin Arka Ayakları FELÇ Diğerinin İse ÖN ayakları Yok.. Ama Her şeye rağmen birbirlerine yoldaş Olmuşlar Yaşamanın tadını deli gibi oynayarak Çıkaran MELEKLER Çok güzel bir video İzleyin..
http://patitube.com/engelli-kedilerin-oyun-sevinci-birbirlerine-yoldas-olmuslar


Aslan Hayatını Kurtaran Veterinere İzleyin Ne yapıyor 
http://patitube.com/aslanin-hayatini-kurtaran-veterinere-verdigi-tepki-gozleri-yasarrtiDayaktan Tekmelenmekten Taşlanmaktan Artık bıkmış İnsanlardan Kaçarak Hurda bir Araca Sığınmış Ve Belkide Hayatında İLK KEZ Sevgi İLE Tanışmış Güzel İnsanlar Hemen Tedavi ettirmiş izleyi Tedavi sonrası Neler Olmuş..
http://patitube.com/izle-bir-daha-izlersin-bu-nasil-bir-sey


Ailelerine Bir Kedi kattıktan Sonra Bu Ailenin hayatı izleyin Nasıl değişmiş.. Dinlerken tüylerim diken diken oldu gözlerim yaşardı..
http://patitube.com/kedi-sahiplenmenin-insanda-biraktigi-olumlu-etkiler


Bir Çok İnsanda olmayan şey VİCDANDIR.. ALLAH ne Muradın varsa versin güzel Kız..
http://patitube.com/yavru-kopekleri-yikilmak-uzere-olan-evden-kurtaran-minik-kiz


Yavru Kedinin Burnundan Çıkana Hayret Edeceksiniz Özellikle Yaz Aylarında Dikkat Edin..
http://patitube.com/yavru-kedinin-burnundan-ari-larvasinin-cikmasi2 Kilo Bostan Yan Gel Yat Osman.. OOO Paşamdaki Rahatlığa Bak.. Boş yer varsa Yanına Bizide Aldır :)
http://patitube.com/sallamadan-ninni-olmadan-uyumuyor


Hem İple Bağlı Hemde Sular git gide yükseliyor.. Selin Ortasında Bağlı Kalan Pati Dostumuzun Ölüm ile Yaşam Arasındaki Kurturma Hikayesi..
http://patitube.com/hem-bagli-hemde-sel-sulari-yukselmekte-olumden-kil-payi-kurtulmakSahibininden uzun süre Ayrı Kalan sevimli Kedicik Sahibini gördüğü anda izleyin ne yapıyor Çok Tatlı :)
http://patitube.com/uzun-bir-aradan-sonra-sahibini-goren-kedinin-muhtesem-sevinci


Şempazeden Üstünde deneyler yapan Bilim Adamına İNSANLIK Dersi.. Aslında Hepimize İNSANLIK dersi Veriyor..
http://patitube.com/sempanzeden-doktora-insanlik-dersi


Elektrik Süpürgesi Çalıştığında Çıkan Ses ile beraber Hemen Bebegin yanına gidip onu korumaya çalışan kendi küçük yüreği büyük Pati dostumuz :)
http://patitube.com/bebegi-korkunc-elektrikli-supurgeden-koruyan-kahraman-kopek-4Beyninde timör olan bu yuzdende devamlı sallanan düşen yavru kedinin Köpekle olan dostluğu.. İnsanların öğrenecek çok şeyi var..
http://patitube.com/zihinsel-engelli-yavru-kedi-ile-koca-yurekli-kopegin-arkadasligi-1


Bu pati dostumuzda yaslanınca Sokaklara terkedilmis Sokaklar hakkında bir bilgisi olmadıgı içinde başına gelmeyen kalmamış Neyseki Mutlu Son izleyin..
http://patitube.com/yaslaninca-sokaga-terkedilen-kopegin-goz-yasartan-hikayesi


Sokaklardaki Hasta ve Yaralı Patileri toplayıp tedavi Ettiren GüzeL insan.. Ve Kısa Kısa Harika Kurtarma Öyküleri..
http://patitube.com/mutluluktan-gozleriniz-yasaracak


Sahibi Tarafından bilerek aç bırakılan biri deri bir kemik kalmıs köpeğin 6 haftadaki değişimi..
http://patitube.com/6-haftadaki-degisim-mutluluktan-aglayacaksiniz-1


Sevimli Çocuklara Neden Eşek videosu derler daha iyi anlayacaksınız :)
http://patitube.com/sevimli-cocuklara-esek-sipasi-neden-derler-iste-size-esek-sipasi


KÖpek Sahipleri İzleyin Çok Süper bişey..
http://patitube.com/samsung-dan-gelecegin-kopek-evi-1


Şerefsizler Sokak Köpeğin boynunu sakıca Telle dolayıp öylece bırakmışlar.. ALLAH bilir kaç gün o şekilde yaşamış Boynu enfeksiyon kapıp şişmiş.. Neyseki Melekler sayesinde eski haline dönüş Muhteşem bir hikaye MUTLU SON
http://patitube.com/kopegin-boynunu-telle-baglamislar-durum-bu-son-durum-video-da-izleyin


Bulaşıcı Hastalıklı diye Hurdaya bağlayıp gittiler 10 gün Hastalıklı diye kimse yaklaşmadı.. Aç Susuz Pisliğin üzerinde ENGELLİ Haliyle Dururken Hayvansever GÖNÜLLÜLER geldi Ve Sonra Ne oldu izleyin..
http://patitube.com/hastalikli-diye-bagladilar-ve-10-gun-kimse-yaklasmadi-ac-susuz-o-haliyle-bagli-kaldi-sonra-bir-mucize-olduYol Kenarında Hareketsiz Yatarken Buldular.. Yüksek ihtimal Annesini ararken Araba Çarpmıştı.. Yada Tekme yemişti.. Herkes Öldüğünü düşünsede Onun Minik bir savaşcı olduğunu daha anlamamışlardı.. Hala Nefes aldığını anlayınca Hemen Veterinere götürdüler.. Omiriliği Kırılmıştı Ve Ona Özel APARAT Yaptılar Ve Sonra Neler Oldu izleyin..
http://patitube.com/omiriligi-kirilan-yavru-kedinin-mucize-gibi-hikayesi-ona-minik-savasci


John Unger ve Schoep isimli köpeği 19 yıldır beraber yaşıyorlar. Schoep yaşlanınca kireçlenmeden dolayı yürüyemez halde geldi. John, köpeği Schoep'in acısını dindirmek ve rahatlatmak için onu her gün yaşadıkları yerin yanındaki bir göle götürüyor. İki dost neredeyse her gün göle girerek harika vakit geçiriyorlar. John, "Suya girdiğinde vücudundan yük atıyor. Vücudundaki bütün ağrı ve sızılar kayboluyor" dedi.
http://patitube.com/bacaklari-kireclenen-kopeginin-acilarini-dindirmek-icin-her-gun-onunla-beraber-saatlerce-suda-bekliyorBir Sokak Köpeğinin Hayatına Sihirli Deynek Gibi Etki Eden Güzel İnsanlar Ve MUTLU SON
http://patitube.com/bir-sokak-kopeginin-hayatina-sihirli-deynek-gibi-etki-eden-guz


Aşırı sıcaklardan bunalan ayı iki yavrusuyla Tahoe Gölü'ne girip plajda oyun oynadı. Plajda bulunanlar merak ve korkulu bakışlarla hayvanları izlerken ayılar su ve kumun tadını çıkardı. Kumda bir süre oynayan ayılar daha sonra plajı terk edip geldikleri ormana geri döndü. 
http://patitube.com/sicaktan-bunalan-anne-ayi-ve-iki-yavrusu-denize-girdi-cilginca-eglendi


Arabanın Çarptığı Arkadaşının Baş ucundan bir an olsu Ayrılmayan havlayarak Sürekli yardım Çağıran Taşınırken bile Yardım Eden VEFALI KÖPEK duygulandırdı..
http://patitube.com/yarali-arkasi-icin-izleyin-neler-neler-yapan-kopek-insanlari-utandirdi


Sevdiginiz Birini Tam 14 yıl beklermiydiniz? Peki 14 YıL gelme umuduyla Terminale gidip Beklermiydiniz ?? Videodaki Köpeğin Hikayesi Gözlerinizi yaşartacak.. 
http://patitube.com/tam-14-yil-sahibini-bekleyen-kopek-inanilmaz-bir-hikaye


Parkta yatan Köpeğin Yanına Melek gibi Polis Amcası Gelir ve Sevmeye Başlar.. Sokak Köpeği İse Bakın bu sevgiye gülerek Nasıl Karşılık verir videoda.. ALLAH korusun Polis Abi Seni.. 
http://patitube.com/sokak-kopegi-kendisini-seven-polis-amcasina-izleyin-nasil-guluyor


Arkadaşları Koşup Oynarken Doğuştan Ön Patileri Olmayan Köpek hareket bile edemiyordu.. Bunu gören Melekler Ona yürümesi İçin Aparat yapmaya karar verdi.. Ufaklığın Aparat yapım Aşaması Ve İlk Kez koşmaya Başladığı Anları videoya Çekmişler İşte o video izlermisiniz?
http://patitube.com/on-patileri-olmayan-kopege-aparat-ve-sonrasinda-kopegin-yasadigi-mutluluk-en-cok-izlenenler-arasinda


Bu sevimli penguen, bir zamanlar hayatını kurtaran bu adamı her yıl Düzenli bir şekilde TAAMMMM 8000 kilometre yüzerek ziyaret ediyor. İNANILMAZ
http://patitube.com/hayatini-kurtaran-adami-her-yil-ziyaret-eden-penguen-izlenme-rekoru-kiriyor


Kemik Hastalığı Olan Pati Dostumuzu Sokaklarda Öylece yatarken Bulmuşlar Bırakın Yürümeyi Ayaga bile Kalkamıyormuş.. Melekler Onu tedavi etmeye başlayınca Oda Azimli Olunca izleyin Nasıl yürümeye başlıyor ..
http://patitube.com/gozleri-yasartan-bir-kurtarma-hikayesi


Sokağa Terkedilen Görme Engelli Köpek Kurtartılıyor Üstüne birde Ameliyat Hem görmeye başlıyor hemde Sahipleniliyor Sıcak bir yuvası Oluyor.. 
http://patitube.com/kor-haliyle-sokaga-terkedilen-caresiz-kopek-kurtartiliyor-ustune-birde-ameliyat-harika-ya-1Barınakta Sessizce Ölümü Bekliyordu.. Ama İzleyin Ne Oldu..
http://patitube.com/barinakta-sessizce-olumu-bekliyordu-ama-ona-bir-melek-dokundu-sevincten-aglayacaksiniz-1


Barınaktan Nasıl Kaçtı izleyin.. Bu kadar zeki görmemiştirsiniz :))
http://patitube.com/barinaktan-ustaca-firar-eden-sevimli-kedi
Bıraksana Lan Topumu Azcık Daha Oynayım ALOOOO kime diyorum.. 
http://patitube.com/biraksana-lan-topumu-azcik-daha-oynayim


Bety Adlı pati dostumuza Sabah kalk diyorlar kalkmıyor.. Kalk diyorlar kalkmıyor.. EN Sonunda Sihirli Kelimeyi söyleyince kalkıyor.. Sizce ne deyince kalkıyordur?
http://patitube.com/uyanmak-istemeyen-kopek-bakin-ne-deyince-hemen-kalkiyor


Sokaklarda şiddetten kurtarılan köpek kendisini kurtarıp tedavi ettiren adama izleyin ne yapıyor.. 
http://patitube.com/iskence-gormus-kopegin-hayata-dondurulmesi-mutlu-son-1Mayıs 2014’te Mr. G ve Jelly Bean yaşadıkları yerin sağlık koşullarının yeterli olmaması sebebiyle, dört yıllık süren arkadaşlıklarını bitirmek zorunda kaldılar. Maalesef, onları ayıranlar, ikisinin arasında arkaşlık bağından habersizlerdi. Birbirlerini özlemeye başladılar. Mr. G, Jelly Bean’i o kadar özledi ki bunalıma girdi. 6 gün boyunca hiçbir şey yemedi. Tek yaptığı ahırın köşesinde sessizce uzanmak oldu. Mr. G’nin sahipleri endişelenmeye başladılar. Sorun neydi? Bir süre sonra keçinin, arkadaşı Jelly Bean’in özlediğini farkettiler. Hayvansever bir şoför 14 saatlik yoldan, iki arkadaşı buluşturmak için geldi. Tamamen bir duyarlılık örneği! Mr. G, Jelly Bean’in geldiği duyunca, tekrardan hayata döndü. Günler sonra ilk kez dışarı çıktı, arkadaşının yanına koşarak gitti. En azından, eski haline dönmüştü. Bir araya geldiklerinden itibaren, her şeyi yine beraber yapmaya başladılar. Sadece iki arkadaşın yapacağı gibi beraber yemek yemeye başladılar.
http://patitube.com/bunalima-giren-keci-gunlerce-yemek-yemedi-eski-dostuna-kavusunca-her-sey-normale-donduTansy Aspinall adında küçük kız çocuğu hayvanat bahçesinde gönüllü olarak çalışıyordu. Aspinall Vakfı, gorilleri rehabilite etmek gibi güzel bir amaç için uğraşıyordu. Vakfın asıl amacı yakaladıkları gorilleri sağlıklı bir hale getirdikten sonra Batı Afrika'daki doğal ortamlarına geri salmaktı. Kent'teki hayvanat bahçesinde doğan Bimms ve Djalta adındaki iki goril doğal ortamlarına kavuşturma kapsamında 12 yıl önce geri salındı. 2014'te, Tansy ve babası Damian salındıkları yer olan Gabon'a giderek eski arkadaşlarını ziyaret etmek istediler. Djalta ve Bimms'in Damian sesine verdikleri tepki mükemmelin ötesinde bir şey. Peki ya Tansy ile olan yakınlıklarına ne demeli? Bu görüntülere söyleyecek bir şey bulamıyorum. İzleyin ve görün.
http://patitube.com/gorillerle-buyuyen-kucuk-kiz-12-yil-sonra-arkadaslariyla-tekrar-bulustu-mutlaka-izleyin


Linda Koebner 18 yıl önce iki şempanzenin hayatını değiştirecek bir karara imza attı. Aradan uzun süre geçti ve Linda şempanzelerin onu tanıyacaklarını hiç tahmin etmemişti. Tekrar karşılaştıklarında yaşadıkları duygusal dakikaları izlediğinizde, şempanzelerin sevdiklerini asla unutmadıklarını göreceksiniz.
http://patitube.com/kadin-iki-sempanzeyi-dogaya-saldi-18-yil-sonra-karsilastiklarinda-ise-bakin-ne-oldu


Lily, Güney Afrika'nın başkenti Cape Town'da yaşayan bir sokak köpeği. Sokakta bulduğu yiyeceklerle beslenen köpeğin ayakları felç olunca diğer köpeklere nazaran yemek bulma konusunda çok zorlandı.Köpek bir gün Luhlaza İlkokulu'na giderek öğrencilerden yemek istedi. Köpek yüksek ses havlayınca okul müdüresi rahatsız oldu. Müdüre, hizmetlilerden köpekten kurtulmalarını söyledi. Hizmetliler de emri yerine getirerek Lily'i okulun arka bahçesine canlı canlı gömdüler. Sonrası Paylaşımda..
http://patitube.com/havliyor-diye-kopegi-canli-canli-gomduren-okul-muduresi-suclu-bulundu


Aşırı sıcaklardan bunalan ayı iki yavrusuyla Tahoe Gölü'ne girip plajda oyun oynadı. Plajda bulunanlar merak ve korkulu bakışlarla hayvanları izlerken ayılar su ve kumun tadını çıkardı. Kumda bir süre oynayan ayılar daha sonra plajı terk edip geldikleri ormana geri döndü.
http://patitube.com/sicaktan-bunalan-anne-ayi-ve-iki-yavrusu-denize-girdi-cilginca-eglendi


Kedi İle Bebegin Muhteşem Hareketleri :D
http://patitube.com/elin-kolun-bi-rahat-durmadi-1


Lily, Güney Afrika'nın başkenti Cape Town'da yaşayan bir sokak köpeği. Sokakta bulduğu yiyeceklerle beslenen köpeğin ayakları felç olunca diğer köpeklere nazaran yemek bulma konusunda çok zorlandı.Köpek bir gün Luhlaza İlkokulu'na giderek öğrencilerden yemek istedi. Köpek yüksek ses havlayınca okul müdüresi rahatsız oldu. Müdüre, hizmetlilerden köpekten kurtulmalarını söyledi. Hizmetliler de emri yerine getirerek Lily'i okulun arka bahçesine canlı canlı gömdüler. Sonrası Paylaşımda..
http://patitube.com/havliyor-diye-kopegi-canli-canli-gomduren-okul-muduresi-suclu-bulundu


Dağ Başında Issız bir Yerde Bulunun Kutunun İçinde Sizce Ne vardı ?
http://patitube.com/arabaya-iple-asilan-kopegin-bogulmaktan-saniye-ile-hayata-donusunun-muhtesem-hikayesiSokaklarda neler yaşamışlarsa hala iyiyle kötüyü ayıramayan yavrulardan büyük olanı küçüğü korumak için sürekli ona sarılıyor.. Hikayeleri Paylaşımda..
http://patitube.com/sokaktan-kurtarildiklari-halde-sarilarak-birbirini-koruyan-kopeklerÖlüme yatmış bekliyordu birden Ona Bir kaç MELEK güzel İNSAN Dokundu ve sonrasında neler oldu videoda izleyin..
http://patitube.com/olmek-uzere-olan-kopege-yardima-kosan-melekler-1


Yavrusunu kurtarmak için bir an bile düşünmeden Kocaman Köpeğin üzerine Ölümüne Atlayan KÖPEĞİN ağzından yavrusunu Kurtaran KAHRAMAN ANNE KEDİ.. 
http://patitube.com/yavrusu-icin-dev-kopege-saldiran-kedi-1


Belkide yıllarca o 1 metrelik kafeste kalıyordu.. Önüne yemek gelirse yiyor gelmiyorsa günlerce Aç susuz bekliyordu.. Bir gün Barınaga Köpek sahiplenmeye gelen aile gezerken onu gördü.. Belkide görür görmez aralarında bir iletişim oldu.. ve Köpek artık hayatının değişeceğini anladığı İçin izleyin Neler yaptı sahiplenince nasıl sevindi.. Bu görüntüler izlenme rekoru kırdı..
http://patitube.com/cok-korkmus-barinaktan-mutlu-sona-yolculuk


Engelli tavşana Yürüteç yapıp yürümesini sağlayan güzel İnsan.. Tavşanda yürümeye başlayınca neler yapıyor neler izleyin
http://patitube.com/engelli-tavsana-duzenek-yapip-yuruten-guzel-insan-3


Bu sefer Türkiyeden bir Mucize Haberi.. Ön Patileri Kökünden Kesilmiş bulunan UMUT kedinin Hikayesi. SON DURUM videoda İzleyin
http://patitube.com/bir-umut-hikayesi-on-patileri-insanlar-tarafindan-kesilen-pisinin-zorlu-mucadelesi-1


Eliza Kedinin Hikayesi İzleyenleri Duygulandırdı.. En Çok izlenenler Arasında..
http://patitube.com/eliza-kedinin-hikayesi-izlenme-rekorlari-kiriyor-1


Köpeğin Boynunu Telle bağlayıp bırakmışlar.. Kaç gündür o şekilde yaşamaya çalışmış.. Neyseki güzel insanlar görünce hemen müdahale etmiş.. Çok güzel bir video..
http://patitube.com/kopegin-boynunu-telle-baglamislar-durum-bu-son-durum-video-da-izleyin


Sokak Sanatcısı sokakta çalıp söylerken birden yanına bir sokak köpeği yaklaşıyor ve şarkılara izleyin nasılda eşlik ediyor.. 
http://patitube.com/muzige-eslik-eden-sokak-kopegi-muzisyene-para-kazandirdi-1


Yavru Kediye nasıl kaka ve çiş yaptırılır.. Çok faydalı bilgiler 
http://patitube.com/yavru-kediye-nasil-kaka-ve-cis-yaptirilir-1


Beyninde Timür Olan ve davamlı büyüyen Engelli Köpeği sahiplenen Güzel Aile.. 
http://patitube.com/engelli-patilere-oncelik


Minik Caleb trafik kazasında aldığı kafasına aldığı hasarla ciddi sorunlar yaşadı. Kazadan kısa süre sonra iştahı kapanan ve kafasından aldığı darbe nedeniyle eskisi gibi düşünmeyen Caleb'ten annesi ve babası umutlarını kesmeye başlamışlardı. Tam o sırada hayatlarına bir melek girdi ve çocuğun iyileşmesine vesile oldu.
http://patitube.com/trafik-kazasinda-beynine-darpe-alan-cocugu-tekrar-hayata-baglayan-pati-dostumuz


Sokaklarda dövülen tekmelenen Taşlanan yavru Köpeğin Sevgiye Verdiği İLK Tepki.. Hala Sevgi dolu patisini uzatıyor.. Bu videodan Sonra insanlığımdan UTANDIM.. Bu garipi bu hale getirenlerin ALLAH belasını versin..
http://patitube.com/yillardir-dovulen-yavru-kopekle-ilk-iletisim-goz-yasartti


Hani Barınakta İnsanlar sevmeye çalıştığında Bağıran Bir Köpek vardı Tüm Dünyayı Ağlatmıştı.. O Yavru Yuvalanmış Ve Çok Mutlu İşte Yeni Görüntüleri İzlerken Ağlayacaksınız Tapi vicdanınız Varsa.. Paylaşırmısınız?
http://patitube.com/dokunuldugunda-bagiran-kopekten-selam-var-yeni-yuvasina-gitmis-1


Park Ederken Arabasını Köpeklerin üstüne Sürdü Sonra Arabasını park etti gitti.. Köpekte Arkadaşlarını Çağırıp Bakın Arabaya Ne yaptı Sizcede iyi yapmışlarmı? 
http://patitube.com/kizgin-kopekler-intikam-icin-arabayi-parcaladi-4


Ön Patileri İnsanlar Tarafından Kesilen Türkiyenin Sevgilisi olan Adı Gibi Sevgiye UMUT Olan Kediciğin Size Selamı Var.. Ben iyileşiyorum diyor..
http://patitube.com/bir-umut-hikayesi-on-patileri-insanlar-tarafindan-kesilen-pisinin-zorlu-mucadelesi-2

Mayıs 2014’te Mr. G (Keçi) ve Jelly Bean (Eşek) yaşadıkları yerin sağlık koşullarının yeterli olmaması sebebiyle, dört yıllık süren arkadaşlıklarını bitirmek zorunda kaldılar. Maalesef, onları ayıranlar, ikisinin arasında arkaşlık bağından habersizlerdi. Birbirlerini özlemeye başladılar. Mr. G, Jelly Bean’i o kadar özledi ki bunalıma girdi. 6 gün boyunca hiçbir şey yemedi. Tek yaptığı ahırın köşesinde sessizce uzanmak oldu. Mr. G’nin sahipleri endişelenmeye başladılar. Sorun neydi? Bir süre sonra keçinin, arkadaşı Jelly Bean’in özlediğini farkettiler. Hayvansever bir şoför 14 saatlik yoldan, iki arkadaşı buluşturmak için geldi. Tamamen bir duyarlılık örneği! Mr. G, Jelly Bean’in geldiği duyunca, tekrardan hayata döndü. Günler sonra ilk kez dışarı çıktı, arkadaşının yanına koşarak gitti. En azından, eski haline dönmüştü. Bir araya geldiklerinden itibaren, her şeyi yine beraber yapmaya başladılar. Sadece iki arkadaşın yapacağı gibi beraber yemek yemeye başladılar.
http://patitube.com/bunalima-giren-keci-gunlerce-yemek-yemedi-eski-dostuna-kavusunca-her-sey-normale-dondu


Yıllardır Baktıkları Doğuştan görme Engelli Köpeği Ameliyat Ettiren GüzeL Aile Ve Yıllar sonra Görmeye başlayan Köpeğin İlk Karşılaşma anları Sanırım Kokudan Köpeğin Hareketlere Bak ya.. Sayfa Ve gruplarda paylaşırmısınız?
http://patitube.com/dogustan-gorme-engelli-kopek-ameliyatla-yillar-sonra-ilk-kez-ailesini-goruyor-2


Dünyayı SEVGİ kurtaracak..
http://patitube.com/adam-kaybolmus-yavru-bir-fili-goruyor-yanina-yaklastiginda-filin-tepkisi-ise-inanilmaz


Önce onu üretim için Kullandılar.. Daha Süt Emen Yavrularını Alıp Köpeği Çöp gibi Sokağa Bıraktılar.. ANNE Köpek Yavrularını Almak İçin Çok uğraşsada başarılı Olamadılar.. Sonra Onu hayvansever gönüllüler gördü.. Gönüllülere Sanki yavrularımıda kurtarın der gibi hareketler yapmadı başladı.. Öyleki Gönüllüleri Yavrularını Alan insanlarının evlerinin önüne kadar götürdü sonrası videoda.. Mükemmel Annelik böyle bir şey..
http://patitube.com/yavrularini-alan-insanlardan-yavrularini-kurtaran-anne-1


Minik buzağı kızın ona olan saf sevgisini anlamış olacak ki küçük kızın kucağına koyuyor kafasını ve onu sevmesine izin veriyor.
http://patitube.com/annesinden-habersiz-buzagiyi-eve-alan-minnos-kiz-anne-eve-gelince-sasiriyor-tapi


Annesini Kaybetmiş Yavru Kediyi Biberonla Besleyen Kadına ANNE diye Seslenen Yavru Kedi Hem Kadını Hem izleyenleri Duygulandırdı.. 
http://patitube.com/anne-diyen-kedi-yavrusu-cok-tatliiii-2Oda bir canlı Aparat takılınca izleyin nasılda mutlu oluyor Bıdık.. Bu Nasıl bir tatlılıktır.. 
http://patitube.com/felci-yavru-kedinin-yurume-sevinci-1


ANNE Fare Yemek Aramaya gitmişti.. Döndüğünde Yavrusunu Yılanın Ağzında gördü.. İzleyin Yavrusunu Nasıl Kurtrardı... Muhteşem ANNELİK Böyle birşey..
http://patitube.com/yilanin-agzindan-yavrusunu-kurtaran-kahraman-anne-fare-3


Parkta Oturanların Yanına Sokak Köpeği sakin sakin geliyor Sonra Olanlar ise İNANILMAZ.. İzleyin..
http://patitube.com/sokak-kopegi-parkta-oturan-adamin-yanina-geliyor-ve-sonrasi-videoda-2


Sahibi Evde Yokken Köpeğinin Ne yaptığını merak etti.. Eve Gizli Kamera Koydu ve Evden Çıktı.. Bakın Bakalım Kedicik Sahipi Yokken Evde Ne yapmış :) 
http://patitube.com/kopegini-kameraya-kaydetti-yurek-burkan-gercek-ortaya-cikti-2 


Aslında O hala yaşıyor Ve Tedavi Süresi Bittiğinde orataya Nasıl bir şey çıkıyor Mucize gibi Her zaman Umut vardır..
http://patitube.com/mucizeye-inanirmisiniz-aslinda-o-nefes-alan-bir-kopekBarınaga 1 tane köpek sahiplenmeye giden Kadın Doğuştan Ön Bacakları Olmayan 2 Köpek görüyor.. Ve Kıyamıyor ikisinide sahipleniyor.. Sahiplendikten sonra Orataya bu görüntüler çıkıyor.. Bence Cennetin Kapılarını Açmış Helal olsun
http://patitube.com/uyutma-yasat-varmi-boyle-guzellik-1

Çocuklar taş atınca bacağından Yaralandı.. Yürüyemez durumdayken Son çare meydana çıktı ve Acı acı miyavlayarak Yardım istemeye Başladı.. İnsanlar videoya çekip izlerken birden inanılmaz birşey oldu Oradan gecen Sokak Köpeği Hemen Yaralı kedinin yanına koştu Ve yardım etmeye bir yandanda Havlayarak yardım Çağırmaya Çalıştı.. Sonrası videoda izleyin..
http://patitube.com/yarali-kediyi-kopek-kurtardi-2Sokakta Başına neler geldiyse İlk başta onu Görenler Ne olduğunu Anlayamadı.. Oysa o bir CANLI idi.. Neyseki Çektiği Çile artık Bitti..Güzel insanlar önce onu tedavi ettirdi sonra sahiplendi.. 
http://patitube.com/izle-bir-daha-izlersin-o-aslinda-bir-canliDoğudukları günden beri kapalı alanda kafeste tutulan Üstlerinde deneyler yapılan Köpekler hayvanseverler tarafından kurtartılıyor.. Ve hayatlarında İLK KEZ açık hava toprak ile tanışıyorlar Duygusal ve Mutlulukla biten harika görüntüler Paylaşırmısınız ?
http://patitube.com/deney-laboratuvarindan-kurtarilan-ve-gun-isigini-ilk-defa-goren-kopekler-1Ailelerine Bir Kedi kattıktan Sonra Bu Ailenin hayatı izleyin Nasıl değişmiş.. Dinlerken tüylerim diken diken oldu gözlerim yaşardı..
http://patitube.com/kedi-sahiplenmenin-insanda-biraktigi-olumlu-etkiler


Şaşkın kedi Hayatında ilk kez Kartal gördü Ve avlamak için sinsi sinsi yaklaşınca İzleyin Neler oldu.. 
http://patitube.com/kartali-guvercin-sanan-kedi-avlamaya-calisirsa


Hayatlarında İLK KEZ Yatak Gören SOKAK KÖPEKLERİNİN Yürek Yakan Tepkisi.. Alışmışlar Taşta toprak yatmaya Yumuşak bir yatak görünce izleyin ne yapıyorlar..
http://patitube.com/hayatlarinda-ilk-kez-yatakta-yatan-sokak-kopekleriANNE Kedi Ve Yavrusunun Koyu Muhabbeti Sizce Ne Konusuyor Olabilirler ? 
http://patitube.com/anne-kedinin-yavrusuyla-konusmasi-izlenme-rekoru-kiriyor-1ANNE Kedi Yavrusunu Sevmek İçin Alan İnsanlara Ne Tepki veriyor.. 
http://patitube.com/anne-kedinin-yavrusunu-koruma-icgudusu-4


Depremi Önceden Hissedip İnsanları Uyararak Onlarca İnsanın Hayatını Kurtaran KAHRAMAN Köpek.. Demekki Hissediyorlar 
http://patitube.com/kopek-depremi-boyle-his-etti-2


Sahibi Köpeğine Hamile Olduğunu Söylüyor.. Köpeğin verdiği Tepkiler İzlenme Rekoru Kırdı..
http://patitube.com/sahibinin-hamile-oldugunu-ogrenen-kopegin-hareketleri-3

İnsanlar Sırf eğlenmek İçin gülmek İçin Onu Zift dolu bidona atmışlar.. Neyseki Ölmemiş.. Ve güzel İnsanlar Onu kurtartmış.. Zift temizlenince izleyin nasıl bir güzellik Ortaya Çıkmış.. 
http://patitube.com/insanlarin-zifte-attigi-kopegin-kurtarilmasi-harika-paylasin-1


Anneleri Ölen Kurt Yavrularını Besleyip Büyüten Büyüyünce Ormana salan Kadın Yıllar Sonra Kurtları Görmeye gitmiş.. Herkes Gitme Parçalarlar desede..  o herşeyi göze Alıp gitmiş.. Bebekken Anneleri Ölünce Onları Besleyen Büyüten Kadını Yıllar Geçsede Unutmamışlar.. KURT Vefası..  
http://patitube.com/yavru-kurtlari-besleyip-ormana-salan-kadin-ile-kurtlarin-yillar-sonra-karsilasmasi


Ayrılmadan Uyuyamıyorlarmış.. Bu Nasıl güzel bir görüntüdür.. 
http://patitube.com/gece-kalkip-evin-bebeginin-yatagina-yatan-afacak-kopekHayatlarında İLK KEZ Sevilen KÖPEKLER Tüm Dünyayı Ağlattı.. Bu Videodan Sonra Dünyanın Dört bir Yanından Sahiplenmek İstemişler Ve MUTLU SON ile Bitmiş..
http://patitube.com/barinakta-ilk-kez-sevilen-kopekler-1Onu Çuvala Koymuşlar Çıkamasın Ölsün diyede Cuvalın Ağzını Sıkıca Bağlayıp Aynı bir çöp gibi atmışlar.. İzleyin nasılda Korkmuş.  Ya iyi insanlar görmeseydi.. 
http://patitube.com/cuvala-koyup-agzini-bagladiktan-sonra-ormana-atilan-kopek-merhaba-yeni-hayat-1iyi kötü sokaklarda 2 Kedi Kardeş beraber yaşıyordu.. Bir gün Bir Sürücü Frene basmak yerine kedi kardeşlerden birini Ezdi Gecti Arkasına bile bakmadan gitti.. Geriye bu görüntüler Kaldı.. Kedi Ölen Kardeşine sarıldı Uzun Uzun Ağladı.. Bağırdı.. Paylaşırmısınız Belki bu görüntüleri izleyen kişiler Sokak Hayvanlarınıda düşünerek Artık Araç Kullanır..  
http://patitube.com/kardesini-kaybeden-sokak-kedisinin-kardesine-sarilarak-aglamasi-lutfen-paylasinYavruları Ölen ANNE Köpeğin Feryadı Görenlerdi Duygulandırdı..
http://patitube.com/yavrulari-olen-kopek-dayanamadi-agladi


Yenmekten son anda kurtulan köpeğin hikayesi! 2 yaşındaki ‘Golden Retriever’ cinsi köpek Chi Chi, Güney Kore’de yenilmek üzere etinin daha yumuşak olacağına inanıldığı için ayaklarından tavana asılmış ve bekletilmiş. Zavallı köpek, çabuk kilo alsın diye tıka basa yemek yedirilmiş. Uzun süre asılı kalmasından dolayı oluşan yaraları yüzünden yenmeye tenezzül edilmeyen Chi Chi, çöpe atılmış. Neyse ki hala yaşamakta olduğunu görüp hemen hastaneye götüren güzel insanlar sayesinde şimdi 4 patisi olmasa da Chi, hayata sıkı sıkıya tutunuyor. Ve mutlu son, yakında protez ayaklarına kavuşacak olan köpeği, ABD’li Richard Howell sahiplenerek evine götürdü…
http://patitube.com/insanlar-yuzunden-patilerini-kaybeden-kopegin-yasadiklari-icinizi-acitacak-1Masasına gelip kucağına oturan kediyi besleyen müşteriyle kediyi atmasını isteyen garsonun konuşması keyif verici
http://patitube.com/masasina-gelip-kucagina-oturan-kediyi-besleyen-musteriyle-kediyi-atmasini-isteyen-garsonun-konusmasi-keyif-verici


Felç Kalsada Kuyruk Sallamaya Devam Etti.. Ve Sonra Muhteşem Bir Şey Oldu MUTLU SON izleyin
http://patitube.com/felc-kalsada-kuyruk-sallamaya-devam-etti-ve-sonra-muhtesem-bir-sey-oldu-mutlu-son-izleyin


9 Gün Enkaz Altında Kalan Köpek Kurtarıldı.. Kurtarıkdıktan Sonra İzleyin Ne Yaptı
http://patitube.com/9-gun-enkaz-altinda-kalan-kopek-kurtarildi-kurtarikdiktan-sonra-izleyin-ne-yapti


Kurtarılan Köpeğin Kurtarıcısına Yaptığı Minnet DOLU Hareketler..  Anlayana Çok Şey Anlatıyor
http://patitube.com/kurtarilan-kopegin-kurtaricisina-yaptigi-minnet-dolu-hareketler-anlayana-cok-sey-anlatiyor


Depresyona giren köpeğinin çok sıkıcı olduğunu düşünen sahibi onu sokaklara terketti. Simba’yı bir veterinere götürüp tedavi ettirmek yerine hayatta tek başına bıraktı. Sahibine en çok ihtiyacı olduğu zamanda, zavallı köpek sokaklara terkedildi. Veteriner muayenesinden sonra, köpeğin vücudunda ateşlenmesine neden olan bir kene bulundu. Kene köpeğin vücudundan dikkatlice çıkarıldıktan sonra gereken tedaviye başlandı. Simba’nın meğerse depresif olmasının ve oyun oynamamak istemeyişinin nedeni buymuş!
http://patitube.com/kopegi-depresyona-girdi-diye-sokaga-terketti--veteriner-kopegin-sorununu-bakin-nasil-cozdu


#dog #dog #puppy #pup #TagsForLikes #cute #eyes #instagood #dogs_of_instagram #pet #pets #animal #animals #petstagram #petsagram #dogsitting #photooftheday #dogsofinstagram #ilovemydog #instagramdogs #nature #dogstagram #dogoftheday #lovedogs #lovepuppies #hound #adorable #doglover #instapuppy #instadog

#cat #cats #TagsForLikes #catsagram #catstagram #instagood #kitten #kitty #kittens #pet #pets #animal #animals #petstagram #petsagram #photooftheday #catsofinstagram #ilovemycat #instagramcats #nature #catoftheday #lovecats #furry #sleeping #lovekittens #adorable #catlover #instacat


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yavru kedinin Burnundan Arı Larvasının Çıkması Annesinden Habersiz Buzağıyı Eve Alan Minnoş Kız.. Anne Eve gelince şaşırıyor tapi Yol tarifi soran kedi paylaşım rekoru kırıyor Kendi Bebeklik Videosunu Seyreden Kedi Bakın Ne yapıyor