Sokak Kedisi Sadece Plastik Poşetten Yemek Yiyordu – Sırrı Ortaya Çıkınca Onu Besleyen Kadın Duygulandı

95 izlenme31 Aralık 2017
Reklamlar
Sokak Kedisi Sadece Plastik Poşetten Yemek Yiyordu – Sırrı Ortaya Çıkınca Onu Besleyen Kadın Duygulandı

Bir annenin çocuğuna olan sevgisinden kuvvetli bir his yoktur. Kendileri aç kalsalar bile onlar için önemli olan çocuklarının karnının doymasıdır.

Annenin bir insan olmasına gerek yok. Kediler, köpekler ve diğer hayvanlar da annelik iç güdüsü taşır. Yavrularına olan sevgileri insanlar kadar güçlüdür.


Dongsuk ismindeki sokak kedisini uzun süredir bir hayvansever besliyordu. Kadın sadece ona değil diğer sokak kedilerine de yemek veriyordu.

Dongsuk’un bir gün birden iştahı kesildi.

Kadın bir süre sonra Dongsuk’un tuhaf davranmaya başladığını farketti. Sadece plastik poşette verilen yiyecekleri alıyordu. Aç olduğu her halinden belli olmasına rağmen verilen yiyecek plastik poşette değilse diğer kedilerin yemeği yemesini izliyordu.


Kadın, kedinin hareketini farkettiğinden ona plastik poşetin içinde yemek vermeye başladı. Dongsuk plastik poşeti alıyor ve ağzında taşıyarak gözlerden kayboluyordu.

Kadın, kedinin ağzında taşıdığı yemekle ne yaptığını öğrenmeye karar verdi.

Meğerse Dongsuk yiyeceği yavrularına götürüyormuş.

Tuhaf davranmaya başlamadan birkaç hafta önce beş yavrusu olmuş ve sadece biri hayatta kalmış.


Hayatta kalan yavrunun da tüyleri tıpkı annesi gibi turuncu renkteymiş.

Her gün poşeti yavrusuna götürüp önüne bırakıyormuş ve yemek yemesini izliyormuş. Yavrusunun karnı doyduktan sonra da geride kalanları kendisi yiyormuş.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zehirli Tavuk Verdiler O Yemedi götürdü Yavrusuna Verdi Yavrusu Zehirlendi.. ANNE Kedinin Acısı Gözyaşları Sizi Duygulandıracak Hayatlarında İlk Kez Yatakta Yatan Sokak Köpekleri Yemek Yemeyen Köpeğe Veterinerin İlgisi.. Çok Güzel Açlığın Sesini Dinleyin.. Günlerdir Aç Kalmış Kediye Mama Verilince Yerken Resmen Teşekkür Ediyor..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sokak Hayvanları İçin Yaratıcı Eylem Tüm Dünyaya Yayılıyor