Gorillerle Büyüyen Küçük Kız 12 Yıl Sonra Arkadaşlarıyla Tekrar Buluştu. Mutlaka İzleyin

1239 izlenme 03 Ağustos 2016
Reklamlar
İngiltere'nin Kent şehrinde Howletts Wild Animal Park adlı kar amacı gütmeyen bir hayvanat bahçesi açıldı. Tansy Aspinall adında küçük kız çocuğu hayvanat bahçesinde gönüllü olarak çalışıyordu. Aspinall Vakfı, gorilleri rehabilite etmek gibi güzel bir amaç için uğraşıyordu. Vakfın asıl amacı yakaladıkları gorilleri sağlıklı bir hale getirdikten sonra Batı Afrika'daki doğal ortamlarına geri salmaktı. Kent'teki hayvanat bahçesinde doğan Bimms ve Djalta adındaki iki goril doğal ortamlarına kavuşturma kapsamında 12 yıl önce geri salındı. 2014'te, Tansy ve babası Damian salındıkları yer olan Gabon'a giderek eski arkadaşlarını ziyaret etmek istediler. Djalta ve Bimms'in Damian sesine verdikleri tepki mükemmelin ötesinde bir şey. Peki ya Tansy ile olan yakınlıklarına ne demeli? Bu görüntülere söyleyecek bir şey bulamıyorum. İzleyin ve görün.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayata Küsmüş PitbuLL Sadece Çocuğa Tepki Verdi.. Siz Olsannız Ne Yapardınız ? Yanından Öylece Gecip gidermiydiniz Yoksa O Sessiz Yardım Çığlığını Duyup Elinizden Geldiğince Yardımmı Ederdiniz ? Boğulmaktan kurtarılan köpeğin mutluluğu görülmeye değer Dokunulduğunda Bağıran Köpekten Selam Var Yeni Yuvasına Gitmiş Hatırladınızmı ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ona Hayat Ver.. Avrupada Sokak Hayvanları İçin Çekilmiş Kamu Spotu Harikaa
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/6/2/gorillerle-buyuyen-kucuk-kiz-12-yil-sonra-arkadaslariyla-tekrar-bulustu-mutlaka-izleyin/index.html#fb