Eski Bir Çanta İçinde Çöp Kutusuna Atılıp Günlerce Orada Aç Susuz Kalan Kedinin Mutlu Son İle Biten Hikayesi

7226 izlenme27 Ağustos 2017
Reklamlar

Sırt çantasında neredeyse ölmüş bulunan bir kedi, hayattaki ikinci bir şans sayesinde zaferle geri döndü.

Mucize kedisi Hiro ile tanışın!

Alberta Hayvan Hizmetleri

Bir yıl önce Alberta'daki bir kadın, çöp tenekesinde büyük bir sırt çantası bulduğunda çöpü çıkardı. Soruşturma üzerine, içeride hareket eden bir şey olduğunu anladı.

Sırt çantasını açtıktan sonra içinde başka bir çanta keşfetmek şok oldu. O ve eşi çantayı çözdükleri için buldıklarına inanamıyorlardı - çok kötü şekildeki bir kedi.

Nazik bir kadın hemen Alberta Hayvan Hizmetleri'nden yardım istedi . Birkaç dakika içinde kediyi almaya geldiler ve acil bakıma götürdü.

Alberta Hayvan Hizmetleri

Hiro, düşünülemez travmalar geçirdi ve yaralanmalara ve açlığa maruz kaldı. Kitty'nin o gece içeri girip girmeyeceğini kimse bilmiyordu, ancak vazgeçmeyi reddetti.

Zencefil çocuğu ilk geceden sonra ikinci, sonra üçüncü yaptı ... Hiro geri geldi ve hayatını kaybetmeden savaşmaya devam etti.

Alberta Hayvan Hizmetleri

Kurtarmadan bir hafta sonra, gözleri net ve yeni bulunan güçlü bir kittye benziyordu. Hâlâ biraz titrekti ancak belirlenen küçük adam dört ayağa kalktı ve denge kurmayı başardı.

Yapmak istediği ilk şey, bakıcılarına kadar yürümek ve onlara rahat hissetmekti .

Alberta Hayvan Hizmetleri

Yaşadığı her şeye rağmen çok sevecen, hayvan hemşirelerini duyduğunda ya da görür görmez içeri girmeye başlamış ve kucaklıyor " dedi. Alberta Hayvan Hizmetleri , Love Meow ile hikayeyi paylaştı .

Hiro bazı kafa çizgileri ve çok fazla sevgi istiyor.

Alberta Hayvan Hizmetleri

Takip eden haftalarda, inanılmaz dayanıklılığı ile herkesi hayrete düşürmedi.

Hiro köpek ve kedi hastanesinde kalçalarını onarmaya yönelik ameliyatı tamamladıktan sonra hızla geri döndü ve yavru evinde yavru kedi gibi oynuyor ve hareket etmeye başlamıştı.

Alberta Hayvan Hizmetleri

Şaşırtıcı küçük savaşçı her geçen gün güçleniyordu. İki aydan daha kısa bir süre sonra, Hiro tamamen iyileşti, kendi mucizesiydi. Sonunda, zencefil çocuğu hayatındaki sonraki bölümüne atılmaya hazırdı.

Alberto Hayvan Hizmetleri, Hiro'yu yeni sonsuza dek evine götürdüğü sırada sevinç gözyaşlarına kapıldı.

Hiro Stanley

Kurtarma, "Sıkı tarama ve ev ziyaretlerinden sonra, Hiro'ya sevgi, şefkat ve gelecek bakımla dolu en iyi hayat verecek harika bir aile seçtik" dedi .

Yeni ailesi, Hiro'yu kurtardığı topluluğa geri vermek için sonraki 10 kedi evlat edinme ücretinin% 25'ini de bağışladı.

Hiro Stanley

17 Mayıs 2017, küçük savaşçının Hiro'nun bir yıl kurtarma yıldönümü kutlandı.

Tatlı zencefilli çocuk uzun bir yol kat etti. Yolculuk boyunca savaşmaya devam etti, sarılmaya ve sarılmaya devam etti.

Hiro Stanley

Kurtarma, "Hep birlikte Hiro'yu cehenneme döndürdü ve 50 gün boyunca bakımımıza harcadı ve tüm ihtimallerine karşı yaralanmalarından kurtuldu" dedi.

Şimdi Hiro, her zaman istediği harika bir ev buldu ve sonsuza dek sevilmek ve sevilmek! "Hiro için daha mutlu olamazdık!"


Hiro'nun kurtarma yolculuğu:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soğuktan Ölmek Üzere Olan Yavru Kediyi Kalp Masajı Ile Hayata Geri Döndüren Kahraman Göle Atılan Yavru Kedileri Kurtaran Güzel İnsan Kar dan Yatağın Oldumu? Günlerce Aç Susuz Kaldınmı? Sen Nereden Bileceksin Sokaklarda Yaşamayı 9 Gün Enkaz Altında Kalan Köpek Kurtarıldı.. Kurtarıkdıktan Sonra İzleyin Ne Yaptı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Veterinerde Yapılan Müdahale Birisi Medeniyetmi Dedi