Bunalıma Giren Keçi Günlerce Yemek Yemedi. Eski Dostuna Kavuşunca Her Şey Normale Döndü.

13988 izlenme03 Ağustos 2016
Reklamlar

Mayıs 2014’te Mr. G ve Jelly Bean yaşadıkları yerin sağlık koşullarının yeterli olmaması sebebiyle, dört yıllık süren arkadaşlıklarını bitirmek zorunda kaldılar.

Maalesef, onları ayıranlar, ikisinin arasında arkaşlık bağından habersizlerdi. Birbirlerini özlemeye başladılar. Mr. G, Jelly Bean’i o kadar özledi ki bunalıma girdi. 6 gün boyunca hiçbir şey yemedi. Tek yaptığı ahırın köşesinde sessizce uzanmak oldu.

Mr. G’nin sahipleri endişelenmeye başladılar. Sorun neydi? Bir süre sonra keçinin, arkadaşı Jelly Bean’in özlediğini farkettiler.

Hayvansever bir şoför 14 saatlik yoldan, iki arkadaşı buluşturmak için geldi. Tamamen bir duyarlılık örneği! Mr. G, Jelly Bean’in geldiği duyunca, tekrardan hayata döndü. Günler sonra ilk kez dışarı çıktı, arkadaşının yanına koşarak gitti. En azından, eski haline dönmüştü. Bir araya geldiklerinden itibaren, her şeyi yine beraber yapmaya başladılar. Sadece iki arkadaşın yapacağı gibi beraber yemek yemeye başladılar.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Felçi Yavru Kedinin Yürüme Sevinci Koca DÜnyaya Sığmayan Anne Ve Yavrusu Çöp Kovasına Sığmış Mutlu Son Müziğe eşlik eden sokak köpeği, müzisyene para kazandırdı Bak böyle yoğuracaksın tamam mı..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yol tarifi soran kedi paylaşım rekoru kırıyor