Bahçede Donmuş Halde Bir Kedi Buldu – Umudunu Kaybetmişken Bakın Neler Yaşandı

65 izlenme31 Aralık 2017
Reklamlar
Sokak Kedisi Sadece Plastik Poşetten Yemek Yiyordu – Sırrı Ortaya Çıkınca Onu Besleyen Kadın Duygulandı

Bir annenin çocuğuna olan sevgisinden kuvvetli bir his yoktur. Kendileri aç kalsalar bile onlar için önemli olan çocuklarının karnının doymasıdır.

Annenin bir insan olmasına gerek yok. Kediler, köpekler ve diğer hayvanlar da annelik iç güdüsü taşır. Yavrularına olan sevgileri insanlar kadar güçlüdür.

Dongsuk ismindeki sokak kedisini uzun süredir bir hayvansever besliyordu. Kadın sadece ona değil diğer sokak kedilerine de yemek veriyordu.

Dongsuk’un bir gün birden iştahı kesildi.

Kadın bir süre sonra Dongsuk’un tuhaf davranmaya başladığını farketti. Sadece plastik poşette verilen yiyecekleri alıyordu. Aç olduğu her halinden belli olmasına rağmen verilen yiyecek plastik poşette değilse diğer kedilerin yemeği yemesini izliyordu.


Kadın, kedinin hareketini farkettiğinden ona plastik poşetin içinde yemek vermeye başladı. Dongsuk plastik poşeti alıyor ve ağzında taşıyarak gözlerden kayboluyordu.

Kadın, kedinin ağzında taşıdığı yemekle ne yaptığını öğrenmeye karar verdi.

Meğerse Dongsuk yiyeceği yavrularına götürüyormuş.

Tuhaf davranmaya başlamadan birkaç hafta önce beş yavrusu olmuş ve sadece biri hayatta kalmış.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Biberonla Kendisini Besleyen KADINA Anne Diyen Kedi Yavrusu Çok Tatlıııı Vicdanınız Varsa İzlerken Ağlayacaksınız Kurtçuklar Köpeği Delik Deşik Etmişler Resmen Bak böyle yoğuracaksın tamam mı..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kırık Bacağıyla Sokağa Terkedilen Chihuahua nın Göz Yaşartan Kurtarılma Hikayesi